Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD
Ana sayfa

BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

Çin BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

1 2 3 4
BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD
şirket kapısı
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SHITONG
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 100-200
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 60% - 70%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Botou Shitong Soğuk Rulo Şekillendirme Makine İmalat Co, Ltd 2001 yılında kurulmuştur. Firmamız üretim, satış ve servis entegre bir kapsamlı bir kuruluştur. Biz esas olarak, metal levha soğuk bükme rulo şekillendirme ekipmanlarının geliştirilmesi ve imalatına ayrılmıştır.

Biz kaliteli profesyonel ekipleri, yetenekli yetenekleri, güçlü teknik gücü, güçlü ve bağımsız araştırma ve geliştirme yetenekleri, gelişmiş üretim ekipmanları ve mükemmel bir satış sonrası servis sistemi var.

Ürünlerimizin kalitesine ve hassasiyetine büyük güven duyuyoruz. Müşterilerimizin geri bildirimleri, mükemmel bir makine olduğunu, gürültüsüz, temiz, çok ileri bir teknoloji olduğunu söyledi. Ayrıca hafif yapı ve makul tasarım özelliklerine sahiptir.

Çelik sac rulo şekillendirme makinesinin geniş ürün yelpazesini aşağıdaki gibi üretiyoruz: renkli çelik rulo şekillendirme makinesi, sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi, hafif çelik yapı yapımı için C / Z / U aşık makinesi, zemin güverte makinesi, sandviç panel üretim hattı, hızlı Otokorkuluk şekillendirme makinesi, sırt kapağı şekillendirme makinesi ve diğer otomatik soğuk bükme rulo şekillendirme ekipmanı. İhracat ekibimiz isteğinizi dinleyecek; Tasarlanan ekip, isteğinize göre en iyi teklifi size sunacak ve aynı zamanda kalifiye işçilerin hassas işler yapması için uzmanlarımız var. Müşterilere tatmin edici çözümler sunuldu ve uzun vadeli stratejik bir ortaklık kuruldu.

Çin'deki en iyi çatı ve duvar rulo şekillendirme makinesi üreticilerinden ve tedarikçilerinden biriyiz. 26'dan fazla ülke ile uzun vadeli bir iş ilişkisi kurduk. Güney Amerika, Kuzey Amerika, Asya, Güneydoğu Asya, Afrika, Avrupa, Avustralya ve Orta Doğu gibi.

Dünya ile ekonomik ve teknik değişimleri teşvik etmeye ve dünyanın dört bir yanından arkadaşlarla ticari ilişkiler kurmaya istekliyiz. Gerçek bir ortaklığın müşterilerin memnuniyeti temelinde yapıldığına inanıyoruz.

Neye ihtiyacınız varsa veya istediğiniz ne varsa, burada bulabilirsiniz. Kendin için gör. Şimdi E-Ticaret sitemize bakın ve karşılaştırın. Sanırım bunların, endüstrideki en düşük fiyatlardan mükemmel ürünler olduğunu kabul edersiniz. Size söz veriyorum yıllarca ve yıllarca tekrar tekrar sorunsuz çalışacaklar.

İletişim bilgileri
BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. jack

Tel: +86 15930785588

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)